Kargo ve Taşıma Bilgileri

Teslimat kargo şirketi aracılığı ile alıcının belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda dahi Satıcı edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, alıcının ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun satıcıya geri iade edilmesinden dolayı da oluşan giderler de alıcıya aittir.

1. Kargo ve Taşıma Bilgileri

1.1. Satıcının Sorumlukları

Satıcı, gönderi işleminin tüm aşamalarını mağazasının markası adı altında yapmakla yükümlü olmamakla birlikte, her ne suretle olursa olsun ürünlerin son kullanıcıya kusursuz şekilde ulaştırılmasından sorumludur. Dağıtım aşamasındaki sorunlarda müşteri ilk olarak satıcıya başvurarak ürününün teslimatını ya da bilgisi hakkında soru sorma ve bilgi alma hakkına sahiptir.

1.2. Sipariş Ulaşım Süresi

Özel durumlar dışında satıcıdan satın alınan ürünler faturası ile birlikte siparişin verilmesinden itibaren en geç 5 iş günü içerisinde kargoya verilir. Özel durumlar kapsamına; resmi ve bölgesel tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatilleri girer. Bu tatillerde satıcının dağıtım çözüm ortakları çalışmadığından sipariş girişi tarihine bağlı olarak sevkiyat tatil sonrasına bırakılır.

1.3. Kargo ve Kargo Ücretleri

Nakliye ücretleri ürün ağırlık ve hacmine göre değişmekte olup, belirlenen kargo ücreti sipariş sırasında ekranda gözükmektedir. Kargo ücreti alınmayan ürünler ise o ürünle ilgili alanda belirtilmektedir.

1.4. Teslimat Sırasında Ödeme

Tüm ücretler sipariş aşamasında tahsil edildiğinden teslimat sırasında dağıtım görevlisine herhangi bir ücret ödenmesi gerekmemektedir.

There are no items in your cart.